O nás

DRIVEN BY CARE

Víme, jak je snadné ztratit se v záplavě informací, publikací a vyjádření odborníků. Proto klademe důraz na péči o zákazníky, srozumitelné a snadno dostupné informace. Po nákupu vás nenecháme bez péče a pomoci ani v obtížných situacích. Zaručujeme výměnu autosedaček po nehodě za nové.

O nás

RODINNÁ FIRMA

Jsme rodinná firma, která se roky zabývá výrobou produktů pro děti. Jako rodiče a odborníci na autosedačky víme, co je pro naše děti nejlepší. Každý náš výrobek navrhujeme a tvoříme s myšlenkou na bezpečnost našich dětí, což nám dává jistotu, že jsou jedny z nejbezpečnějších. Největší hodnotou jsou pro nás naši zaměstnanci. Dbáme na jejich rozvoj, snažíme se rozvíjet jejich talent a dovednosti. Je pro nás klíčová týmová práce.

Rodinná firma

BEZPEČNOST

Bezpečnost je pocit jistoty a také záruka zachování tohoto stavu, díky čemuž se můžeme soustředit na svůj život, na život svých nejbližších a ne mít neustálé obavy o jejich životy. Pocit bezpečnosti umožňuje radovat se z každého dětského úsměvu a užívat si společně strávený čas. Když chcete mít jistotu, že vaše dítě bude v bezpečí, musíte zvolit ochranu na nejvyšší světové úrovni i, a možná dokonce především, během společných cest v autě. Při výběru autosedačky, která vám bude sloužit stovky kilometrů, si zjistěte, jestli úspěšně absolvovala nárazové testy, jaké má certifikáty, z jakého materiálu je vyroben její potah, jestli je prodyšný, aby pokožka vašeho dítěte mohla dýchat. Prověřte, jestli bude dítě v dané autosedačce správně usazeno. Neřiďte se pouze vzhledem a cenou, seznamte se blíže s výrobkem, který chcete zakoupit. Jen tak si budete moct užívat společné kilometry a nebát se o bezpečnost svého dítěte.

Bezpečnost

INOVACE, KVALITA

Pro společnost Avionaut dlouhodobě pracuje tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti bezpečnosti a autosedaček, kteří neustále vyhledávají nejnovější řešení a technologie. Se stejnou péčí přistupujeme jak ke kvalitě provedení, tak i k pohodlí uživatelů autosedaček. Důležité je, jak se dítě v autosedačce cítí. Výsledkem naší práce je mezi jinými základna IQ ISOFIX vyvinutá pro autosedačky AVIONAUT PIXEL a AeroFIX, které využívají naše patentované řešení s jednou základnou. Zesílené prvky chrání dítě a minimalizují možnost uvolnění autosedačky, především v situacích, kdy je spolehlivost zásadní. Navíc díky zvukové signalizaci správného uložení v základně IQ ISOFIX a řízení Click ‚n‘ Drive nevzniká riziko chybného připevnění autosedačky do základny, což maximalizuje její účinnost.

Vyrábíme rovněž nejlehčí autosedačku na světě Avionaut Ultralite. Využívaný kompozitní materiál (EPP) snižuje hmotnost autosedačky na minimum a absorbuje přetížení, což výrazně zvyšuje bezpečnost dítěte během cesty. Účinnost ochrany v autosedačce Pixel potvrdily testy v mnoha evropských testovacích laboratořích. Výsledek? Pixel výrazně převyšuje požadavky normy I-Size.

Inovaca a kvalita

ZDRAVÍ, POHODLÍ

Základem činnosti firmy jsou pravidelné testy v mnoha laboratořích nezávislých evropských a světových organizací. Testy jsou zárukou účinné činnosti a nejvyšší kvality výrobků a poskytují zákazníkovi jistotu v oblasti bezpečnosti produktů a jejich neustálého vývoje prostřednictvím inovací v bezpečnosti a uživatelském pohodlí.

Kromě využívání moderních technologií, inovativních materiálů a mnohaletých zkušeností v odvětví, stále rozšiřujeme tým odborníků z různých oblastí týkajících se dětí, kteří svými znalostmi podporují tvorbu a vývoj produktů. Výsledkem poslední spolupráce je unikátní vložka do autosedačky Avionaut Pixel. Je určena pro novorozence, především pro předčasně narozené děti, protože je přizpůsobená jejich fyziologickým a biomechanickým poměrům. Jedinečnost této vložky přináší revoluci v oblasti správné polohy dítěte v autosedačce. Jistota pro rodiče a zdraví miminka.

Zdraví a pohodlí

DESIGN

Avionaut rovněž přináší moderní design. Spolupráce s návrháři vede k vzniku autosedaček s designem nejvyšší třídy a textiliemi nejvyšší kvality. Stejný důraz jako na vzhled je položen rovněž na to, aby autosedačky byly také velmi pohodlné pro uživatele. Spojení pohodlí a designu vede k tomu, že autosedačky značky Avionaut jsou na trhu výjimečné, ale především si jich cení jejich uživatelé - děti a rodiče.

Desing