Avionaut maxspace
AV360MS01 2020
EAN 5907603469263

AVIONAUT MAXSPACE

Batole, předškolák

Avionaut MaxSpace je moderní autosedačka v kategorii 100-150 cm / 15-36 kg, která plně vyhovuje evropské homologační normě i-Size. Autosedačka vhodná pro děti od 4 do 12 let kombinuje vynikající bezpečnostní prvky a vysoký standard pohodlí pro dítě. Pro dokonalé uchycení se autosedačka připevňuje do auta s pomocí Isofix úchytů. Pohodlí malého cestujícího zaručuje měkké polstrování nejvyšší kvality, nastavitelná opěrka hlavy a nastavitelný náklon.

  • upevnění pomocí úchytů Isofix
  • nastavitelný náklon pro pohodlnější spaní
  • nejnovější bezpečnostní standard
  • ventilační systém

Celý popis

Seznam vhodných vozidel
Ke stažení.pdf

Pohodlí, technologie, život

MaxSpace se vyznačuje hlubokým, dobře tvarovaným sedadlem, které zajišťuje maximální pohodlí při cestování. Plynule nastavitelná výška opěrky hlavy umožňuje nastavit výšku bezpečnostního pásu přímo na výšku vašeho dítěte. MaxSpace tak roste s vaším dítětem a poskytuje mu po mnoho let dostatečný prostor pro společné a především bezpečné cestování.
Malý cestující je v MaxSpace připoután 3bodovým bezpečnostním pásem automobilu a pro zajištění dostatečného pohodlí byla autosedačka vybavena dalším prvkem „Belt Cover“, který je připevněn na bezpečnostním pásu pro větší pohodlí a lepší ochranu dítě. Opěrka hlavy sedadla nejen chrání hlavu dítěte v případě nehody, ale také díky vodítku uvnitř umožňuje nastavit výšku pásu automobilu na výšku dítěte. Pruhy na opěrce hlavy usnadňují rodiči její správné nastavení v závislosti na výšce dítěte. Výšku opěrky hlavy měníme pomocí jednoho příčného tlačítka na zadní straně opěrky hlavy. Hluboká opěrka hlavy a další prvek přidaný ze strany dveří přispívají k vysoké úrovni bezpečnosti při bočním nárazu. V závislosti na místě upevnění autosedačky ve vozidle je na levé nebo na pravé straně pláště instalován další bezpečnostní prvek „nárazník“ absorbující energii.
Dítě je v autosedačce MaxSpace připoutáno 3-bodovým bezpečnostním pásem automobilu. Potah bezpečnostního pásu Belt Cover přispívá k většímu pohodlí a lepší ochraně dítěte v autosedačce. Vodič pásu integrovaný do opěrky hlavy zajišťuje optimální vedení pásu dle výšky dítěte. Dva vodiče břišního pásu zajišťují správnou polohu této části pásu.
Pro pohodlnější spaní dítěte na cestách autosedačka nabízí možnost nastavení jemného náklonu.
Autosedačky Avionaut jsou testované a certifikované v mnoha evropských výzkumných institucích pro záruku vysoké bezpečnosti a komfortu při cestování. Autosedačka MaxSpace je v souladu s homologací i-Size. Vysokou bezpečnostní třídu zajišťuje optimální kombinace EPP, PP, PA a paměťové pěny, které absorbují přetížení v případě nárazu. Inovativní materiál EPP se vyznačuje vysokou odolností vůči fyzikálním a chemickým faktorům. Vynikající parametry pevnosti činí tento materiál ideální pro konstrukci autosedaček, protože se nedeformuje ani při vysokých zatíženích způsobených kolizí.
Autosedačka je kompletně vyráběna v Evropě pro maximální kontrolu nad výrobou a použitými materiály.
Avionaut maxspace
Avionaut maxspace

Specifikace:

Váhová kategorie
15-36 kg
Směr instalace
FWF (po směru jízdy)
Způsob uchycení
Bezpečnostní pásy nebo Isofix
Nastavitelné do klidové polohy
Ano
Nastavitelná výška opěrky hlavy
Ano
Systém boční ochrany
Ano
Norma i-Size
Ano
Záruka

Dobré rozhodnutí je snadné

Pro správné nastavení opěrky hlavy jsou na ní čáry, které vás informují, zda má dítě správnou výšku sedadla. Malý průzkumník se bude moci zregenerovat na další dobrodružství i po celou dobu cesty, a to díky možnosti naklonění sedadla a tím zajištění pohodlnějšího spaní. Naším hlavním zájmem je ochrana dítěte před možnými riziky v provozu, kterou zajišťují: nejnovější evropská bezpečnostní norma i-Size, boční opěrky hlavy a přídavný nárazník.
Avionaut maxspace

1

Vedení břišního pásu zajišťuje stabilní upevnění

2

Vodicí čáry, které vám pomohou správně nastavit sedadlo

3

Boční opěrky hlavy, které zvyšují bezpečnost v případě nárazu

Nejlepší, protože je užitečný.