Avionaut Kite
černá / černá 2019
EAN 5907603466835

KITE+

Kojenec

Hmotnostní kategorie 0-13 kg

Avionaut Kite+ je autosedačka, která zajišťuje dítěti maximální bezpečnost od prvních dnů života. Autosedačka je vybavena vyspělou boční ochranou. Tento inovativní systém poskytuje v případě bočního nárazu snížení přetížení a udržení optimální polohy těla dítěte. Avionaut Kite+ používá paměťovou pěnu, která je pokryta měkkým, jemným čalouněním, tímto poskytuje maximální pohodlí pro dítě a zajišťuje bezpečné a správné umístění dítěte uvnitř. KITE+ je univerzální, protože díky své ergonomické rukojeti může být použita jako nosič pro děti, ale také se dá připevnit na většinu kočárků dostupných na trhu.

Vysoká úroveň bezpečnosti Avionaut Kite+ byla potvrzená řadou nezávislých evropských testů. Autosedačku Kite+ lze upevnit třemi různými způsoby. Stabilním nacvaknutím na ISOfix základnu Dock, která muže být spojena s úchytem ISOfix nebo připevněná pomocí pásů. Autosedačku lze také upevnit pomocí standardních tříbodových bezpečnostních pásů, což usnadňuje použití integrálních úchytů EasyMount.

  • snadno odstranitelný potah
  • jemný materiál
  • upevnění na ISOfix základnu Dock nebo pomocí bezpečnostních pásů

Celý popis

Seznam vhodných vozidel
Ke stažení.pdf

Pohodlí, technologie, život

Proč zvolit autosedačku Kite+

Kite+ je osvědčená, bezpečná a pohodlná autosedačka, která perfektně zafunguje už při té první dětské cestě z porodnice. Autosedačka je vybavena systémem Easy-In, tj. magnetickým přidržením pásů, což umožňuje rychlé a pohodlné upevnění dítěte uvnitř. Díky speciálně navržené ergonomické rukojeti je možné použít autosedačku jako dětské nosítko, nebo jako lehátko. Kite+ je navíc kompatibilní s většinou dětských kočárků, které jsou k dispozici na trhu. Universální paleta barev potahů umožňuje každému zákazníkovi vybrat si vzhled autosedačky ideální pro interiér svého automobilu.

Adaptéry na kočárek

Avionaut Kite+ je vybavena univerzálními adaptéry, díky nimž je kompatibilní s většinou dětských kočárků dostupných na trhu.

Potahy a polstrování

Měkké, prodyšné materiály, ze kterých bylo vyrobeno čalounění Kite+, jsou přizpůsobeny jedinečným potřebám nejmladších dětí. Universální paleta barev umožňuje vybrat vzhled autosedačky podle vašich potřeb. Kromě toho všechny potahové tkaniny splňují přísné normy standardu OEko-tex standard 100, což dokazuje, že tyto materiály neobsahuji látky škodlivé pro zdraví a nebezpečné pro dítě.

Design

Kite+ je autosedačka určená speciálně pro potřeby nejmenších dětí. Je vybavená jedinečným systémem Easy-In, který usnadňuje vkládání dítěte dovnitř autosedačky. Komfort a bezpečnost je zajištěna použitím pěny s tvarovou pamětí ve speciální vložce. Bezpečnost je také zajištěna inovativním materiálem EPP, který absorbuje energie přetížení v případě nárazu.

Rukojeť

Ergonomický tvar rukojeti vám umožňuje nosit autosedačku a využívat ji jako pohodlné nosítko. Díky integraci madla s připojovacím systémem stříšky byla zvýšena bezpečnost a ochrana dítěte. Rukojeť může být použita ve čtyřech pozicích, což změní KITE+ například v houpací lehátko.

Stříška

Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, je ideální pro ochranu proti slunečnímu záření jak v interiéru vozidla, tak i při venkovních procházkách.

EPP

Jedná se o inovativní materiál (extrudovaný polypropylen), který vypadá jako polystyren, ale výrazně se od polystyrenu liší, není totiž tak tuhý ani křehký. Navíc se vyznačuje vysokou odolností vůči fyzikálním a chemickým faktorům. Vynikající parametry pevnosti činí tento materiál ideální pro konstrukci autosedaček, protože se nedeformuje ani při vysokých zatíženích způsobených kolizí. Kromě toho je EPP ekologický materiál, který je 100% recyklovatelný a vyznačuje se také odolností proti bakteriím a plísním.

Reflexní prvky

Autosedačka je vybavená reflexním pruhem, který je navržen tak, aby zvýšil bezpečnost dítěte, zejména pokud autosedačka slouží jako nosítko nebo je připevněná na kočárek.

Boční ochrana

Speciálně vyvinutý systém boční ochrany, který snižuje přetížení a optimalizuje polohu těla dítěte v případě bočního nárazu. To bylo dosaženo použitím inovačního materiálu EPP v oblasti opěrky hlavy.

EasyMount

Inovativní systém EasyMount napomáhá rychlému a správnému upevnění autosedačky pomocí bezpečnostních pásů. Speciálně profilované držáky pásů zajišťují správné zapnutí, pevné držení a stabilní připevnění autosedačky.

Základna Dock

Základna ISOFIX kompatibilní s autosedačkou Kite+. Vyžaduje jednorázovou instalaci v autě přímo do systému ISOfix vozu. Tento systém montáže usnadňuje používání autosedačky, protože pokaždé ji jednoduše zacvaknete na základnu, nemusíte vždy vázat pás.

Základna Dock je také vybavená stabilním systémem upevnění vyvinutým firmou Avionaut na principu systému ISOFIX s opěrnou nohou. Toto řešení zvyšuje bezpečnost dítěte v případě nehody a minimalizuje riziko nesprávného upevnění autosedačky.

Snadná instalace do auta

Díky použití intuitivního systému protahování pásů je instalace autosedačky v autě rychlá a pohodlná. Dále zabraňuje nesprávné instalaci základny, což výrazně zvyšuje bezpečnost dítěte během jízdy.

ISOFIX

Označení pro nehybný systém upevnění autosedačky v autě schválený Mezinárodní organizaci pro normalizaci (ISO). Systém ISOfix se skládá ze dvou úchytů, které se nacházejí v automobilu mezi sedadlem a opěrkou sedadla. Důležité je, že tyto úchyty jsou připevněny přímo ke konstrukci vozidla, díky čemuž poskytují tužší upevnění, než když je autosedačka upevněná na bezpečnostním pásu, a také lepší absorpci energie. Použití v systému ISOfix speciálních zámků zabraňuje nesprávné instalaci autosedaček v autě.

Specifikace:

Váhová kategorie
0 – 13 kg
Směr instalace
RWF (proti směru jízdy)
Systém boční ochrany
Ano
Způsob uchycení
Bezpečnostní pásy nebo Isofix základna Dock
Hmotnost sedačky
3,5 kg
Novorozenecká vložka
Ano

Dobré rozhodnutí je snadné

V Kite jsme použili inovativní vložku, která usnadňuje správné a stabilní umístění dítěte v bezpečné poloze. Jeho jemné čalounění je příjemné na dotek, ale také (což je v životě každého rodiče velmi důležité) se snadno čistí. Díky tomu bude sedačka vždy vypadat úhledně a elegantně. U tohoto produktu jsme se rozhodli použít pokročilý systém boční ochrany, který do značné míry absorbuje sílu potenciálního nárazu. Kite vám dává na výběr - díky základně jej můžete připevnit na ISOfix systém nebo bezpečnostní pásy.
Avionaut

1

Systém boční ochrany

2

Paměťová pěna

3

Novorozenecká vložka

Nejlepší, protože je užitečný.