isofix
isofix
isofix
isofix
isofix

Avionaut Glider
ROYAL černá / šedá 2019
EAN 5907603465050

AVIONAUT GLIDER

Batole

Autosedačka Avionaut Glider byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší úroveň bezpečnosti pro cestující větší děti. Vysoká bezpečnostní třída autosedačky Glider byla potvrzena řadou nezávislých evropských testů. To, co dělá tuto autosedačku jedinečnou, jsou moderní technologie použité při konstrukci opěradla a sedáku, což například se projevuje optimální cirkulaci vzduchu. Této vlastnosti umožňuji dítětí vychutnat pocit maximálního pohodlí i při dlouhých cestách. Navíc je autosedačka ergonomicky tvarovaná a pokrytá extrémně měkkým čalouněním, což samozřejmě zvyšuje komfort dítěte. Moderní design a nadčasové barvy potahů osloví zákazníky, kteří požadují jen to nejlepší.

Avionaut Glider je autosedačkou pro malé průzkumníky, kteří chtějí bezpečně sledovat svět z auta. Konstrukce opěradla a sedáku poskytuje dětem maximální komfort a bezpečnost. Materiály použité v autosedačce Glider zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a speciální ergonomický tvar autosedačky zvyšuje pohodlí dítěte. Vysoká úroveň bezpečností Avionaut Glider byla potvrzená řadou nezávislých evropských testů

  • schopnost změnit náklon
  • výběr z různých potahových materiálů
  • nezávislé evropské testy
  • snadné nastavení opěrky hlavy

Celý popis

Seznam vhodných vozidel
Ke stažení.pdf

Pohodlí, technologie, život

Proč zvolit autosedačku Glider

Avionaut Glider je jedinečná autosedačka určená pro hmotnostní skupinu 9 až 25 kilogramů. Byla navržená pro zajištění bezpečnosti a komfortu cestování malých dětských průzkumníků v různých etapách jejích rozvoje. Avionaut Glider je autosedačkou, která může doprovázet vaše dítě od 9 měsíců do přibližně 5 let.

Opěrka hlavy

Vyrobená z inovačního materiálu EPP, který absorbuje energii v případě nárazu, opěrka hlavy chrání krční páteř dítěte. Kromě toho speciálně zvětšené a polstrované boční chrániče poskytují dítěti dodatečnou a pohodlnou podporu hlavy a ramen, a tím i maximální komfort jízdy.

Potahy a polstrování

Avionaut Glider nabízí několik druhů potahů vyrobených z různých měkkých a šetrných k pokožce tkanin. Všechna použitá čalounění splňují normy OEko-tex standard 100, což znamená, že této materiály neobsahuji látky škodlivé pro zdraví a nebezpečné pro dítě. Široká paleta barev potahů umožňuje každému zákazníkovi vybrat si vzhled autosedačky ideální pro interiér svého automobilu.

Design

Autosedačka Glider je navržena s maximální pozorností k detailu a při její výrobě se využívá tich nejkvalitnějších materiálů. Moderní a estetický vzhled a shodná s nejnovějšími trendy paleta barev přesvědčivě odliší Avionaut Glider od ostatních výrobků dostupných na trhu. Navíc součástí konstrukce autosedačky a opěradla je speciální systém, který zajištuje optimální ventilace.

Nastavení opěrky hlavy

Pomocí jediné rukojeti můžete jednoduše a pohodlně nastavit výšku opěrky hlavy tak, aby odpovídala skutečné výšce vašeho dítěte. To je obzvláště důležité pro zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí během cesty malého průzkumníka.

Nastavitelný náklon

Úhel náklonu Avionaut Glider je nastavitelný až na 6 pozic, což u autosedaček v teto hmotnostní kategorii představuje unikátní výhodu. Toto inovativní řešení zásadně zvyšuje pohodlí dítěte během cestování.

Bezpečnost

Avionaut Glider chrání dítě i v případě bočního nárazu, a to díky velké nastavitelné opěrce hlavy vyrobené z materiálu EPP, který po bočním nárazu absorbuje energii. Kromě toho speciálně navržené pohodlné a měkké boční chrániče dodatečně chrání dětskou hlavu a ramena.

Jedna místo dvou

Vzhledem k jedinečnému designu, schopnosti velkého náklonu, možnosti nastavování vnitřních bezpečnostních pásů a opěrky hlavy, je Avionaut Glider vhodná pro děti od 9 měsíců. Autosedačka je homologovaná pro dvě hmotnostní skupiny: 9-18 kg a 15-25 kg, a proto dává možnost vychutnat komfort jízdy a poskytuje maximální bezpečí pro děti v širokým věkovým spektru.

Specifikace:

Váhová kategorie
9-25 kg
Směr instalace
FWF (po směru jízdy)
Způsob uchycení
Bezpečnostní pásy
Nastavení opěrky hlavy a bezpečnostního pásu
Ano
Nastavení sklonu sedačky
Ano
Snímatelný potah
Ano
Záruka
2 roky
Hmotnost sedačky
8,15 kg

Dobré rozhodnutí je lehké rozhodnutí.

Díky jednoduchému nastavení a hloubce opěrky hlavy poskytuje autosedačka Glider ochranu před nebezpečím na silnici bez ohledu na výšku dítěte. Nastavení všech parametrů pro vaše dítě je velmi snadné. Při navrhování modelu Glider jsme se postarali o každý malý detail. To vše pro zajištění nejen nejlepší ochrany vašeho dítěte, ale také pocitu maximálního pohodlí. Těmito pokyny jsme se řídili při výběru prodyšných, měkkých materiálů, pohodlné opěrky hlavy absorbující nárazy vyrobené z ekologicky šetrného materiálu ARPRO EPP nebo možnosti změny sklonu opěradla sedadla.
Avionaut

1

nastavení opěrky hlavy

2

systém napínání pásu

3

změna sklonu sedadla

Nejlepší, protože je užitečný.