Avionaut Evolvair
ROYAL černá / šedá 2019
EAN 5907603465951

AVIONAUT EVOLVAIR

Batole, Předškolák

Zvláštní bezpečnostní aspekty – speciální boční ochrana

Avionaut Evolvair je autosedačka, která byla navržena speciálně pro splnění jedinečných nároků větších dětí. Díky speciální konstrukci autosedačka roste s dítětem a zajišťuje maximální bezpečnost, potvrzenou mnoha testy, bez ohledu na výšku dítěte. Vysoká úroveň zabezpečení je zaručena použitím nejmodernějších materiálů, a také pohodlnou širokou opěrkou hlavy a hlubokými bočními chrániči. Nejvyšší komfort jízdy zajišťuje ergonomický profilovaný měkký sedák a opěradlo, které zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Pro větší pohodlí dítěte na delších trasách byl umožněn sklon sedadla.

Krom toho intuitivní způsob montáže pomocí bezpečnostního pásu činí autosedačku Avionaut Evolvair vhodnou pro většinu aut. Dokonce i těch bez systému ISOfix.

Přizpůsobena dětem

Speciálně navržená opěrka hlavy umožňuje nastavení ve dvou rovinách. To znamená, že můžete nejen přizpůsobit výšku opěrky hlavy k výšce dítěte, ale také nastavit boční kryty na šířku. Toto řešení zajišťuje perfektní úpravu autosedačky pro měnicí se rozměry dítěte a tím pro ně zvyšuje bezpečnost a komfort jízdy.

Proč si vybrat autosedačku Avionaut Evolvair

Avionaut Evolvair je neobyčejně univerzální autosedačka s velmi širokým hmotnostním rozsahem dítěte (9-36 kg). Její speciální konstrukce roste s dítětem v každé fázi vývoje a zajišťuje tak maximální bezpečnost a komfort cestování. Použití originální odnímatelné měkké redukční vložky ideálně přizpůsobuje Avionaut Evolvair tělesné struktuře menších dětí, což je vhodné pro děti od 9 měsíců věku.

Potahy a polstrování

Autosedačka Evolvair nabízí různé typy čalounění, což zákazníkům umožnuje široky výběr. Všechny použité textilie splňují normy OEko-tex standard 100, což dokazuje, že této materiály neobsahuji látky škodlivé pro zdraví a nebezpečné pro dítě. Navíc paleta barev potahů byla zvolená na základě nejnovějších trendů, takže Avionaut Evolvair je nejen bezpečná a funkční, ale i estetická a módní.

Design

Autosedačku Evolvair charakterizuje moderní design a vysoce kvalitní materiály, navržené s důrazem na nejmenší detaily. Kromě toho se tato autosedačka vyznačuje speciální konstrukcí sedáku a opěradla, která zajišťuje optimální ventilaci dítěte.

Nastavení náklonu

V autosedačce Avionaut Evolvair můžete pomocí jedné rukojetí nastavit úhel sklonu sedadla tak, aby byl přizpůsoben věku dítěte. Toto řešení je také velmi funkční, když dítě usne, protože umožňuje jednoduchou manipulaci a zároveň zajišťuje dítěti bezpečnou podporu krční páteře.

Napínání pásů

Aby byla zajištěna bezpečnost dítěte bez ohledu na jeho výšku, velký důraz byl kladen na stabilizaci polohy autosedačky ve vozidle. Autosedačky Avionaut jsou proto vybavený jedinečným systémem napínáků bezpečnostního pásu, který zvyšuje bezpečnost cestujícího dítěte a zároveň minimalizuje riziko nesprávné montáže.

Boční ochrana

Avionaut Evolvair chrání dítě i v případě bočního nárazu, a to díky velké nastavitelné opěrce hlavy vyrobené z materiálu EPP, který po bočním nárazu absorbuje energii. Kromě toho speciálně navržené pohodlné a měkké boční chraniče dodatečně chrání dětskou hlavu a ramena.

Bezpečnost

Konstrukce autosedačky a použité při výrobě materiály zajišťuji maximální bezpečnost, která je potvrzená autonomními zkouškami, provedenými v mnoha evropských nezávislých výzkumných jednotkách.

Pásy

Autosedačka Avionaut Evolvair je vybavená vnitřními bezpečnostními pásy, které jsou k použití přibližně do věku 4 let nebo přibližně do hmotnosti 18 kg. Později je dítě stabilním a bezpečným způsobem připoutáno pomocí bezpečnostního pásu vozidla, který je komfortně veden speciálně navrženými prvky.