Recenze autosedačky Avionaut Pixel od @denisa_sladkova

Autosedačka je většinou první pořádná věc, kterou člověk pro dítě potřebuje. Bodyčka a čepičky jsme si v euforii z rostoucího bříška snad všechny koupily už během těhotenství, ale v něčem tu vánočku musíme z porodnice odvézt domů. A taky vozit po doktorech a na návštěvy k babičkám, což v našem případě znamená 300km po oblíbené "déjedničce".

Kromě funkčnosti a bezpečí je tak potřeba myslet hlavně na pohodlí dítěte, protože trávit hodiny v zácpě se řvoucím miminem v uzavřeném prostoru auta nechceme nikdo.

avi Evolvair

Takže? Máme Avionaut a šla bych do ní s radostí znovu. Nenechte se zmást polským výrobcem, ne všechno umí naši sousedi udělat tak špatně jako čokoládu.
Autosedačka Avionaut Pixel vyhrála nejpřísnější testy a během čelního, bočního i zadního nárazu překračuje povinné normy bezpečnosti o desítky procent. Navíc autosedačky značky Avionaut jsou testované v několika evropských institucích a její uživatel má jistotu, že splňují přísné normy nejen pro bezpečí, ale i pro komfort dítěte.

Autosedačka je přes všechny bezpečnostní nutnosti opravdu lehká a dítě v ní v pohodě přenese do auta i křehká máma znavená šestinedělím. Upevnění do isofixu je otázka velmi krátkého cviku a díky zvukovému i světelnému signálu se nikdy nemůže stát, že by sedačka nebyla správně zacvaknutá.
S těmi správnými nástavci je kompatibilní s většinou kočárkových podvozků, takže při cestě na nákup lze jednoduše dítě přímo v sedačce přicvaknout místo korbičky. A to beze strachu, že mu bylo ubráno na komfortu.
Nám se sedačka osvědčila hned při cestě z porodnice domů, kdy v ní Emilka prospala hodinovou cestu po dálnici a nevzbudila se ještě hezkou chvíli po příjezdu. Díky podložce pod zadek je i opravdu malé miminko v pohodlné a fyzicky pro něj správné poloze. A body navíc přidávám za stříšku s úchyty na gumičce, která díte chrání nejen před sluncem, ale i před okolními ruchy a spánek miminka na cestách je tak klidnější a delší.
Pokud právě řešíte otázku autosedačky, s klidným svědomím můžete sáhnout po značce Avionaut, budete spokojení Vy i miminko.

avi Evolvair
avi Evolvairy