Mezinárodní úspěch pro Avionaut!

avionaut

Mezinárodní úspěch pro Avionaut!

Autosedačka Avionaut Pixel, která se vyrábí v Evropě, získala v německých testech Stiftung Warentest 2019 čtyři hvězdičky! Značka Avionaut byla takto oceněna ve velmi hodnotném spotřebitelském průzkumu v Evropě, který je pro rodiče potvrzením, že výrobek je zcela bezpečný.

Výsledky testů autosedaček ADAC (German Allgemeiner Deutsher Automobil-Club) byly zveřejněny jako obvykle v květnu. Tak jako každý rok, testovali se sedačky z hlediska bezpečnosti, ergonomie, jednoduchosti používání, škodlivých látek a snadné údržby. Test ADAC je poměrně restriktivní, a proto spotřebitelé každý rok očekávají jeho výsledky a samotné zkoušky jsou respektovány nejen ve světě, ale také zejména v mnoha evropských zemích.

Autosedačky na testování se nakupují samostatně v různých prodejnách, aby se zabránilo situaci, že by jiné autosedačky než ty, které jsou dostupné na trhu, šli na zkoušku. Proto si výrobci sami nejsou jisti, zda jsou právě jejich autosedačky testovány. Institut ADAC obvykle vybírá nové produkty pro testování nebo ty nejinovativnější autosedačky. Test ADAC je souborem různých testů, které umožňují posoudit sedačku z hlediska všech zohledněných kritérií. Zkoušky zahrnují nárazové zkoušky (boční a přední), statické zkoušky a chemickou analýzu složení materiálů použitých na sedačce. Autosedačky, které se účastní ADAC testech, jsou rozděleny do váhových a růstových kategorií. Celkové hodnocení sedačky je součtem hodnocení jednotlivých kritérií. Nejdůležitějším ukazatelem je samozřejmě posouzení bezpečnosti a ovlivňuje 50% celkového hodnocení autosedačky. Samotná autosedačka je ohodnocena 40%, zatímco ergonomie je 10% finální třídy. Obsah škodlivých látek může ovlivnit celkové hodnocení.
Pro Avionaut jsou čtyři hvězdičky v testech ADAC dalším potvrzením nejvyšší kvality a bezpečnosti výrobku, které jsou stejně jako ostatní autosedačky a jejich základny vyráběny v celé Evropě. Toto však není jediný rozdíl sedaček Avionaut Pixel. Vyhrála také jako nejlehčí autosedačka na trhu, to prostě musíte mít! Cenu tohoto roku udělili odborníci na Lodz Design Festival. Testy ADAC potvrzují, že autosedačka Avionaut Pixel si může úspěšně získat široké publikum v celé Evropě.

avionaut
avionaut

Avionaut se zaměřuje na bezpečnost a vzdělávání rodičů v této oblasti. Odborníci na značku se účastní vzdělávacích projektech, jako je například Vědomá máma a v únoru 2019 uspořádaly první mezinárodní konferenci o bezpečnosti dětí na cestách.

Karwala, která vyrábí autosedačky Avionaut, se už léta angažuje v oblasti výrobků pro děti a má rozsáhlé zkušenosti v této oblasti a má také důvěru spotřebitelů. Společnost má vlastní technické oddělení a výrobní linku, díky které se dokáže přizpůsobit potřebám a očekáváním příjemců. Výsledky testů ADAC zaručují, že autosedačky Avionaut jsou v Evropě v popředí, aby splňovaly nejvyšší požadavky v oblasti bezpečnosti dětí.