pixel

Konec pokřiveným dětem v autosedačkách

Sedí se vám při řízení auta pohodlně? Když si vybíráte nový automobil, dáte i na to, jak příjemně je vám na sedadle, a zda-li se budete cítit komfortně i při dlouhých cestách? Pravděpodobně ano. Nejinak by tomu mělo být i v případě vašich spolucestujících nejenom dospělých. I ti nejmenší spolujezdci by se měli při jízdě cítit pohodlně a to nepůjde bez správné ergonomické autosedačky.

A protože kdo jiný by měl na vývoj autosedačky po odborné fyziologické stránce dohlížet než fyzioterapeut, spojila se firma Avionaut se světově oceňovaným fyzioterapeutem Pavlem Zawitkovskym a vyvinuli model PIXEL

Doposud se při výrobě autosedaček kladl důraz především na jejich bezpečnost a ochranu dítěte v případě nehody. Jenže zkuste si vy sami představit, jak byste se cítili, když byste museli sedět dlouhé minuty, někdy i hodiny celí pokřivení v nepřirozené pozici tak jako je u standardních autosedaček běžné. Asi moc dobře ne, že...

Všichni víme, že nespokojené dítě v autě znamená nespokojenou celou posádku... A tak se firma Avionaut jako první v automobilovém průmyslu zaměřila nejen na bezpečnost, ale také na správný fyziologický vývoj dítěte, a to i za předpokladu, že bude v autosedačce pravidelně trávit spoustu času.

pixel
pixel

Nový model Avionaut PIXEL je proto důmyslně vybaven systémem anatomických vložek. Ty přirozeně zabrání špatnému umístění dítěte v autosedačce. Díky odbornému dohledu zmiňovaného fyzioterapeuta si můžete být jisti, že poloha vašeho dítěte v autosedačce Avionaut PIXEL je nejen fyziologicky správná, ale také mnohem více přirozená než u standardních autosedaček 0-13 kg.

Z pohledu bezpečnosti pak autosedačka PIXEL představuje naprostou špičku v oboru, ostatně tak jako všechny modely výrobce Avionaut. Ovšem to, co odlišuje model PIXEL je nejen inovativní vložka, ale také váha autosedačky. PIXEL váží pouhých 2,5 kg, což znamená, že váží mnohem méně než průměrný novorozenec, a tak i křehké maminky bez problémů unesou autosedačku i s dítětem.