Články

Společně a bezpečně

Sháněla jsem autosedačku a nemohla si vybrat. Ptala jsem se kamarádek a hledala v recenzích, ale vadilo mi, že si nemůžu sedačku osahat. Proto mě zaujala na Instagramu upoutávka na akci Společně a bezpečně. Šlo o to, že si můžete na prodejně prohlédnout novinky a rovnou je vyzkoušet.

V březnu na vás čeká Pixel ve speciální nabídce

Ve dnech 5. - 8.3.2020 se bude konat na brněnském Výstavišti veletrh PRODÍTĚ, na kterém ani Avionaut nesmí chybět. Budeme zde mít svůj stánek se speciální nabídkou pro vás. Najdete nás v pavilonu V, číslo stánku 68 a na co se můžete těšit? Čekat vás bude oblíbená autosedačka Pixel za speciální veletržní cenu!

Avionaut Pixel v bodech od odborníka

Oslovili jsme motoristického odborníka, zapůjčili mu autosedačku Avionaut Pixel a dychtivě čekali co na autosedačku řekne. Přečtěte si bodovou recenzi od Františka Fialy!

Recenze autosedačky Avionaut Pixel od @denisa_sladkova

Autosedačka je většinou první pořádná věc, kterou člověk pro dítě potřebuje. Bodyčka a čepičky jsme si v euforii z rostoucího bříška snad všechny koupily už během těhotenství, ale v něčem tu vánočku musíme z porodnice odvézt domů. A taky vozit po doktorech a na návštěvy k babičkám, což v našem případě znamená 300km po oblíbené "déjedničce".

Ferrari mezi autosedačkami - Avionaut Pixel

Celý život se s hlubokým zájmem věnuji vývoji dětí od narození do 3. roku věku. V tomto období dítě prochází nejbouřlivějším vývojem. Proto je toto období ve vývoji člověka jedno z nejdůležitějších. Již 40 let sleduji reakce dětí na nejrůznější podněty i chování v různých podmínkách. Jako dětská rehabilitační sestra jsem...

Recenze autosedačky Avionaut Evolvair Royal od @lucie.ouradova

Esterka z vajíčka už vyrostla, a tím pádem bylo na čase pořídit novou. Jedná se o typ Avionaut Evolvair Royal. Nejdříve jsem si o autosedačce nezávisle pozjišťovala informace, a až poté jsem na nabídku kývla. Do té doby jsem totiž o značce Avionaut nikdy neslyšela.

Mezinárodní úspěch pro Avionaut!

Autosedačka Avionaut Pixel, která se vyrábí v Evropě, získala v německých testech Stiftung Warentest 2019 čtyři hvězdičky! Značka Avionaut byla takto oceněna ve velmi hodnotném spotřebitelském průzkumu v Evropě, který je pro rodiče potvrzením, že výrobek je zcela bezpečný.

Konec pokřiveným dětem v autosedačkách

Sedí se vám při řízení auta pohodlně? Když si vybíráte nový automobil, dáte i na to, jak příjemně je vám na sedadle, a zda-li se budete cítit komfortně i při dlouhých cestách?