Avionaut Aerofix
AV350FAFNL01 Grey
EAN 5907603466057

AVIONAUT AEROFIX

Batole

Avionaut AeroFIX je moderní autosedačka v kategorii 67-105 cm a až do 17,5 kg, která plně vyhovuje homologační normě i-Size (ECE R129). Autosedačka byla navržená tak, aby dítě mohlo cestovat proti směru jízdy až do výšky postavy 105 centimetrů. Lze ji také instalovat alternativně, směrem dopředu, pro děti o výšce od 84 cm do 105 cm. Autosedačka má inovativní systém boční ochrany, který minimalizuje riziko následků bočního nárazu.

  • přídavný nárazník
  • schopnost řídit dopředu a dozadu
  • ventilační kanály
  • nejnovější bezpečnostní standardy

Celý popis

Seznam vhodných vozidel
Ke stažení.pdf

Pohodlí, technologie, život

Unikátní konstrukce AeroFIX zajišťuje optimální ventilaci uvnitř autosedačky, čím autosedačka vyniká na trhu. Tato vlastnost výrazně zvyšuje komfort dítěte při cestování. Pro ještě větší pohodlí malého cestujícího jsou použity měkké materiály nejvyšší kvality, k dispozici je nastavitelná opěrka hlavy a nastavitelný náklon.
Způsob instalace ve vozidle s využitím ISOfix základny IQ zaručuje vždy správné upevnění autosedačky a díky jedinečnému systému vedení pásu garantuje plnou integraci se systémem ISOfix automobilu. Ve výsledku se výrazně zvyšuje bezpečnost cestování pro dítě a pohodlí montáže pro rodiče.

Design

Moderní autosedačka vyrobená z vysoce kvalitních materiálů. Vyznačuje se lehkým, aerodynamickým tvarem inspirovaným pohybem vzduchu. V kolekci je na výběr několik luxusních čalounění v barvách odpovídajících současným trendům, které budou ladit s interiérem každého auta.

Potahy a polstrování

Jsou vyrobený z nejkvalitnějších luxusních tkanin, měkkých, šetrných k pokožce dítěte, a přesto odolných. Kromě toho všechny potahové textilie splňují přísné normy standardu OEko-tex standard 100, což dokazuje, že tyto materiály neobsahuji látky škodlivé pro zdraví a nebezpečné pro dítě.

Proudění vzduchu

Inovativní konstrukce autosedačky Avionaut AeroFIX je vybavená ventilačními kanály, které vytvářejí jedinečný systém cirkulace vzduchu, zodpovědný za optimální mikroklima vevnitř autosedačky. Tento systém výrazně snižuje pocení dítěte při cestování.

Bezpečnost

Autosedačka je v souladu s homologací I-Size. Vysokou bezpečnostní třídu zajišťuje optimální kombinace EPP, PP, PA a paměťové pěny, které absorbují přetížení v případě nárazu. Bezpečnost je navíc doplněna nastavitelnými pětibodovými bezpečnostními pásy a nastavitelnou, velkou opěrkou hlavy, kterou lze přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte.

EPP

Jedná se o inovativní materiál (extrudovaný polypropylen), který vypadá jako polystyren, ale výrazně se od polystyrenu liší, není totiž tak tuhý ani křehký. Navíc se vyznačuje vysokou odolností vůči fyzikálním a chemickým faktorům. Vynikající parametry pevnosti činí tento materiál ideální pro konstrukci autosedaček, protože se nedeformuje ani při vysokých zatíženích způsobených kolizí. Kromě toho je EPP ekologický materiál, který je 100% recyklovatelný a vyznačuje se také odolnosti proti bakteriím a plísním.

Základna IQ

IQ je důmyslná a spolehlivá ISOfix základna vyvinutá pro autosedačky Avionaut PIXEL, AeroFIX RWF a AeroFIX. Používá patentované řešení s jednou zásuvkou, které umožňuje přímé připojení dětské sedačky k ISOfix systému automobilu. Díky tomu instalace autosedačky v základně je jednoduchá, minimalizovaná je možnost utrhnutí autosedačky ze základny a absorpce energie při nárazu je zásadně navýšená. Úroveň bezpečí je maximální. Navíc díky zvukové signalizaci Click, n 'Drive správnost montáže v základně IQ je ověřená a riziko chybné montáže je minimální.

ISOFIX

Označení pro nehybný systém upevnění autosedačky v autě schválený Mezinárodní organizaci pro normalizaci (ISO). Systém ISOfix se skládá ze dvou úchytů, které se nacházejí v automobilu mezi sedadlem a opěrkou sedadla. Důležité je, že tyto úchyty jsou připevněny přímo ke konstrukci vozidla, díky čemuž poskytují tužší upevnění, než když je autosedačka upevněná na bezpečnostním pásu, a také lepší absorpci energie. Použití v systému ISOfix speciálních zámků zabraňuje nesprávné instalaci autosedaček v autě. Nová norma i-Size (ECE R129) regulující od roku 2013 výrobu autosedaček, je určena především pro systém ISOFIX.

Základna z autosedačky Avionaut Pixel také pasuje k autosedačce Avionaut AeroFIX RWF a AeroFIX.

Testy

Autosedačka Avionaut AeroFIX splnila všechny nejpřísnější testovací zkoušky, které potvrdily nejvyšší úroveň bezpečnosti dítěte v případě dopravní nehody.

Navržený, výrobený a testovaný v Evropě. Otestovány rodiči.

Autosedačka AeroFIX prošla velmi přísným Avio-testem, aby se zjistilo, jak se v autosedačce chová dítě během čelního, zadního a bočního nárazu. Vynikající výsledky toho testu potvrzují nejvyšší úroveň bezpečnosti modelu AeroFIX.

IDIADA

Institut pro automobilový průmysl, který vznikl v roce 1971 na Katalánské univerzitě v Barceloně (Institut Investigació Aplicada de Automòbil). Provádí nezávislé testy pro vývoj produktů i pro účely homologace. Autosedačka Avionaut Pixel podstoupila v něm bezpečnostní testy, při kterých jednoznačně překročila požadované úrovně, a získala homologaci.

TASS, CSI, PIMOT

Autosedačky Avionaut jsou testované a certifikované v mnoha evropských výzkumných institucích, abychom pro ně zaručovali co nejvyšší bezpečnost a garantovali komfort cestování. Bedlivě kontrolujeme, aby naše výrobky splňovaly všechny požadované normy a mnohokrát překračovaly požadovaná bezpečnostní kritéria.

  • TASS/TNO - Nizozemská organizace pro aplikovaný vědecký výzkum (Nizozemsko)
  • CSI - Centrum certifikaci a analýz (Centro Sicurezza Italia, Itálie)
  • PIMOT - Institut automobilového průmyslu (Polsko)

Po směru jízdy i proti směru jízdy

Dětská sedačka Avionaut AeroFIX může být upevněna proti směru jízdy pro děti o výšce 67–105 cm - je to také nejbezpečnější a doporučený způsob montáže společností Avionaut. Je rovněž možné připevnit sedačku po směru jízdy pro děti o výšce 84–105 cm.

Specifikace:

Váhová kategorie
0 – 17,5 kg
Směr instalace
RWF a FWF (proti i po směru jízdy)
Způsob uchycení
Základna Isofix IQ
Nastavitelné do klidové polohy
Ano
Snímatelný potah
Ano
Nastavitelná výška pásu
Ano
Systém boční ochrany
Ano
Záruka
2 roky
Modulární systém
Ano
Hmotnost sedačky
8 kg
Záruka
2 roky ( Prodloužení záruky na 10 let! )

Dobré rozhodnutí je lehké rozhodnutí.

Aerofix byl vytvořen s myšlenkou, že dítě začíná novou etapu cesty při zachování nejvyšších bezpečnostních standardů. Díky EPP ARPRO je sedačka jednou z nejlehčích na trhu ve své kategorii, takže rodiče mohou udržovat maximální mobilitu. Aby si mohlo dítě během cesty odpočinout, upravili jsme délku a nastavení sedadla.
Avionaut

1

ventilační kanály

2

přídavný nárazník

3

nastavení sklonu

Expert testuje


Tereza Tobiášová testuje Aerofix

Detaily Avionaut Aerofix